ОБАВЈЕШТЕЊЕ О РАДУ СЛУЖБЕ ЗА ДЈЕЧИЈУ ЗАШТИТУ

01.12.2020.

Дана, 01.12.2020.године у згради Општине Језеро, начелник општине Језеро, Снежана Ружичић одржала је радни састанак са замјеником директора ЈУ Јавног фонда за дјечију заштиту Републике Српске, господином Славишом Мастилом, a тема састанка била је финализација реорганизације рада унутар ЈУ Јавног фонда за дјeчију заштиту РС за коју нисмо били сагласни, али је реорганизација вршена унутар Фонда, којом је обухваћена и општина Језеро - служба за дјечију заштиту. Овим путем обавјештавамо све кориснике права из дјeчије заштите с подручја општине Језеро да захтјеве за остваривање права из дjeчије заштите не могу више свакодневно остваривати унутар општинског реферата и уз помоћ референта, од сада захтјеве могу предавати службенику пословнице Бања Лука у просторијама општине Језеро, сваког четвртка у временском периоду од 9.00 часова до 14.00 часова.